Sincan Şubesi

keçiören kuyumcu

Coşkun Kuyumculuk, 35 yılı aşkın tecrübesi ile altın alanında Ankara’nın satış liderliğini elinde bulunduruyor. Bunun yanında her yıl dünyanın önemli mücevher fuarlarına katılıp dünyadaki mücevher trendlerini takip ederek modayı yeni modelleriyle buluşturuyor. Coşkun, altın takı ve pırlantalı mücevher de, tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynağı hizmetlerinin kalitesiyle Ankara’da yerleşmiş lider marka kimliği ve kaliteli mağazacılığı ile sizlere en iyiyi vaad ediyor. Coşkun Kuyumculuk Türk mücevher sektörüne yenilikler ve ilklerle öncülük etme misyonunu her zaman benimsemiş vaziyettedir. Başarının taşlarını 1985 yılında küçük bir kuyumcu dükkanında başlatan Coşkun Kuyumculuk ve Mücevherat, 3. mağazasını 2000 yılında Keçiören – Ayvalı’da açtı.

Sincan Şubesi

Coşkun Kuyumculuk ve Mücevherat’ın Ankara’da yazdığı başarı öyküsünün arkasında, geçmişi yüz yılı aşkın bir aile şirketi tecrübesi yatmaktadır. Coşkun ailesinin yıllar boyunca altın ve mücevheratı bir iş alanı olarak yaşamlarının merkezine koymuş olmalarının köklü mirası ile beraber 1985 yılında altın sektörüne adım atan Coşkun Kuyumculuk, 1998 yılında o yılların en eski kuyumcusu olma prestijine sahip olan mağazasını Ankara – Sincan’da açtı.

Çankaya Kuyumcu

Uzun yıllar kuyumculuk ve mücevherat ile uğraşan Coşkun, günümüzde yenilikçiliğe Ankara’da önderlik ederek modern tasarım ve koleksiyonlara imza atmaktadır. Altın uzmanlığı ile bilinen Coşkun Kuyumculuk koleksiyonlarında altın, elmas, pırlanta gibi vazgeçilmez klasikler ile sizin için vazgeçilmez olmayı hedeflemektedir. Başarılı ve disiplinli çalışmalarıyla kısa sürede, büyük bir yol kateden, gelişen Dünya ve Türkiye’ye entegre olan Coşkun Kuyumculuk, 1999 yılında ikinci mağazasını Ankara’da o yılların en prestijli semti olan Çankaya’da açtı.