Edit Template

Çankaya Kuyumcu

Çankaya Kuyumcu

çankaya kuyumcu

Çankaya Kuyumcu,  güven ve dürüstlük unsurunu ilke edinmiş, 1985 yılında sektöre adım atan Coşkun ailesinin kuyumculuktaki yeni yüzü olarak eşşiz tasarımlar dikkat çekici motiflerle şıklığın ve zarefetin adresi olmayı başarmıştır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan, bu ihtiyaçları talep edilen süre içerisinde karşılamaya özen gösteren ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Orijinal tasarım ve koleksiyonlarıyla yeniliklerin ve ilklerin biraraya geldiği Çankaya Kuyumcusu fiyat anlayışıyla da her kesimden alıcıya da hitap etmektedir. Zengin coğrafyamızın eşsiz yansımalarını büyüleyici modellerle bir araya getiren Çankaya Kuyumcu, bilhassa kadınları bu büyüleyici atmosfere sürüklemektedir. Takı anlayışınıza yeni bir renk katan  Çankaya Kuyumcu dijital platformlarda da yerini almakla her an ulaşabileceğiniz geniş ürün yelpazesini tercihlerinize sunuyor.

eryaman kuyumcu

Çankaya Kuyumcusu, altın olsun pırlanta olsun değerli  taşların birbiriyle bütünleşmesini sağlayarak estetik anlayışınıza yeni bir pencere açacak, stilinizi yansıtan birbirinden gözde tasarımları, mutlu anlarınıza değer katacak hediye alternatiflerini kolaylıkla bulmanın sevincini yaşayacaksınız.

Coşkun Kuyumculuk, sektörde ürün kalitesi, tasarımları ve her keseye uygun fiyatlarıyla önde gelen firmalar arasında yer almaya adaydır. Çankaya Kuyumcusu dünyada değişmekte olan trendleri göz önünde bulundurarak oluşturduğu geniş ürün koleksiyonuyla hayallerinizi en iyi kalite ve fiyatlarla gerçekleştirme imkanını da siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Coşkun Kuyumculuk, satın aldığınız bütün ürünlerde firma garantisi vermekte ve satış sonrası hizmette de müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Kuyumculuk, kültürel yapınında gözardı edilmemesi gereken bir sanattır. Kültürel yapının eserlere yansıması nesiller boyu aktarılacak bir değer olduğundan Çankaya Kuyumcusu olarak tasarım ve koleksiyonlarımızda bu kültürel dokuyu da işlemeye özen gösteriyoruz. Tasarımlarımızdaki eşşiz berraklık ve kusursuz işçilik ile bakanların gözünü kamaştıracak nitelikte ürünler sunmaya çalışıyoruz.

Çankaya Kuyumcusu, koleksiyonlarında kadınların sosyal yaşam biçimini ve beklentilerini de dikkate alarak tasarımcıların zengin hayal gücüyle sıradışı parçalar ortaya koymaktadır. Titiz işçiliği ve sıradışı koleksiyonlarıyla şıklığınızı tamamlamak için Coşkun Kuyumculuk siz değerli müşterilerini bekliyor.

 Türk Dil Kurumu sözlüğüne göre; Kuyum; “değerli metal ve taşlardan yapılan süs eşyası” olarak tanımlanıyor. 1985 yılında Coşkun ailesi tarafından kurulan Coşkun Kuyumculuk, kurulduğu tarihten bu yana sektöründe daima yeniliği ve yükselmeyi hedefleyen bir vizyonla yoluna devam etmektedir. Kuyumculuk, tarihi M. Ö. 4. bin yılın sonlarına dayanan, Mezopotamya, Mısır ve Anadolu’da örneklerine rastladığımız bir sanat olarak varlığını hala devam ettirmektedir.  Tarihsel misyonu olarak değerli metal ve taşlara takı özelliği getiren ve bu takıları kullanıcıya sunan zanaatkarlar, eşsiz motiflerle bu sanatın günümüze kadar ulaşmasını sağlamışlardır. İşte biz de Coşkun Kuyumculuk olarak bu sanatı daha da zenginleştirip devam ettirilmesine katkı sağlıyoruz. 

Ankara içerisinde KADSİS Atın değerlendirme noktaları içinde bulunan Coşkun Kuyumcusu, dört farklı konumda bulunan şubesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

HIZLI BAĞLANTILAR

İLETİŞİM

KAŞMİR CENTER
1.TBMM CAD.NO:8/47
ERYAMAN/ETİMESGUT/ANKARA

(0312) 557 38 38 – (0312) 327 48 48
 
Start typing to see posts you are looking for.