Edit Template

Eryaman Kuyumcu - Kaşmir AVM

Eryaman Kuyumcu

Eryaman Kuyumcu, 1985 yılında kuyumculuk sektörüne adım atan Coşkun ailesinin uzun yıllara dayanan deneyimiyle kurulmuş ve kuyumculuk sektörünün yeni yüzü haline gelmiştir. Yenilikçi ve özel tasarımlarını dürüstlük ilkelerini ihmal etmeden sizlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Eryaman Kuyumcusu, uzman tasarım kadrosu ve işinin ehli ustalar tarafından en kaliteli hammaddeler kullanılarak tamamı el emeği ürünler ile müşterilerinin memnuniyetini ve hayranlığını artırmayı amaçlamaktadır. Coşkun Kuyumcu, geleneklerinden beslenmeyi de ihmal etmeyip aynı zamanda modern çizgisini de koruyarak ürün yelpazesini siz değerli müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Bundan dolayıdır ki tasarımlarımız yalnızca ticari amaçlı olmayıp kültürel değerlerimizi de ön plana çıkarmaktadır. Kalitenin uzman işçilikle bütünleştiği Eryaman Kuyumculuk, size iyi ki  buradayım dedirtecek  tasarımlara imza atmaktadır. Kadın, erkek ve çocuklara yönelik  her yaşa hitap eden geniş ürün çeşidi sunarak sizi başka arayışlarla yormadan alternatif aratmayacak ürün çeşitleriyle bu noktadaki beklentilerinizi de karşılamaktadır. Eryaman Kuyumcu, tarzınızı ve hayallerinizi yansıtacak binlerce çeşit tasarımla tüm güzel anlarınızı takının parıltısıyla tamamlamak ve heyecanınıza katkıda bulunmak istemektedir .

eryaman kuyumcu

Sektörün olmazsa olmazı diyebileceğimiz doğruluk, dürüstlük ve güven gibi değerler üzerine kurulmuş Eryaman Kuyumcu, güvenli alışverişin adresi olma noktasında siz değerli müşterilerinin bu anlamdaki beklentilerini de yerine getirmektedir. Eryaman Kuyumcusu, altın olsun pırlanta olsun değerli  taşların birbiriyle bütünleşmesini sağlayarak estetik anlayışınıza yeni bir pencere açmaktadır. Eşsiz tasarımları ve kusursuz işçiliği ile özgün sanat değeri taşıyan ve ince bir zevki yansıtan ürünleri sektöre kazandırmaktadır. Eryaman Kuyumcu olarak zarafetinizi taçlandıracak orijinal tasarımlarımızı şıklığa talip olan bütün müşterilerimizle buluşturmak niyetindeyiz. 

     Kuyumculuk, tarihi M. Ö. 4. bin yılın sonlarına dayanan, Mezopotamya, Mısır ve Anadolu’da eserlerine rastladığımız, el becerisi yanında zevk ve yüksek bir estetik anlayışı gerektiren kıymetli metaller ve değerli taşlardan takı, ziynet ve süs eşyası imal etme sanatıdır.  ‘Ziynet eşyası imali’ anlamında kullanılan kuyumculuğun Mısır’da Badâri kültüründe başladığı ve ilk ürünlerin perdahlanmış malahit boncuklardan olduğu sanılmaktadır. Zamanla taş işçiliği gelişerek Eski Çağ’ın en gözde kuyumculuk sanatı halini almıştır. Türkçe’de kud-mak , kuy-mak “(maden) dökmek” kökünden türeyen kuyumcu sözcüğü “dökümcü-dökmecilik” ve kuyumculuk “dökümcülük-dökmecilik” anlamını taşıdığı ifade edilmektedir. Ürünlerimiz İçin Tıklayınız

İnsanoğlunun ilk zamanlarda kendisini gizli güçlerden, kem gözlerden koruma çabası, uğur, tılsım ve büyüye olan inançları nedeniyle taktığı nesneler zamanla bedeni daha güzel ve etkileyici göstermesi sebebiyle sessiz ama gösterişli bir güç simgesi haline gelmiştir. Güç ve gösterişi simgeleyen bu sanatın icrası da oldukça emek isteyen bir iştir. İşte bundandır ki kıymetli madenlerin olağanüstü bir özveri ve sabır ile işlenmesi  gerekmektedir. Ortaya çıkacak eserler de bunun izlerini görmek mümkündür. Aynı zaman da kuyumculuk, kültürel yapının da göz ardı edilmemesi gereken bir sanat dalıdır. Kültürel yapının eserlere yansıması ise nesiller boyu aktarılacak bir değerdir. 

Ankara içerisinde KADSİS Atın değerlendirme noktaları içinde bulunan Coşkun Kuyumcusu, dört farklı konumda bulunan şubesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

HIZLI BAĞLANTILAR

İLETİŞİM

KAŞMİR CENTER
1.TBMM CAD.NO:8/47
ERYAMAN/ETİMESGUT/ANKARA

(0312) 557 38 38 – (0312) 327 48 48
 
Start typing to see posts you are looking for.