Edit Template

Keçiören Kuyumcu

Keçiören Kuyumcu-Ayvalı-Etlik

Coşkun Kuyumculuk, 35 yılı aşkın tecrübesi ile altın alanında Ankara’nın satış liderliğini elinde bulunduruyor. Keçiören Kuyumcu Bunun yanında her yıl dünyanın önemli mücevher fuarlarına katılıp dünyadaki mücevher trendlerini takip ederek modayı yeni modelleriyle buluşturuyor. Coşkun, altın takı ve pırlantalı mücevher de, tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynağı hizmetlerinin kalitesiyle Ankara’da yerleşmiş lider marka kimliği ve kaliteli mağazacılığı ile sizlere en iyiyi vaat ediyor. Coşkun Kuyumculuk Türk mücevher sektörüne yenilikler ve ilklerle öncülük etme misyonunu her zaman benimsemiş vaziyettedir. Başarının taşlarını 1985 yılında küçük bir kuyumcu dükkanında başlatan Coşkun Kuyumculuk ve Mücevherat, 3. mağazasını 2000 yılında Keçiören – Ayvalı ’da açtı. Keçiören Kuyumcusu Coşkun Kuyumcuya Sizleri de bekleriz.

keçiören kuyumcu
eryaman kuyumcu

Keçiören Bölgesinde bulunan en köklü, en güvenilir ve en uygun fiyata hizmet veren coşkun kuyumcu sektöründe emin adımlar ilerlemekle birlikte rakiplerine öncü olmaktadır.
Keçiören Ayvalı ve Etliğin tam kesiştiği bölgede bulunan coşkun keçiören kuyumcu mağazalarında 22 Ayar Bilezik, 18 Ayar Altın, 14 Ayar Altın, Çeyrek Altın, Yarım Altın, Teklik Altın, Gremse Altın, Ata Cumhuriyet, Resat Altın, Hamit Altın, Gram Altın, Küpe, Pırlanta, Bilezik, Kolye, Yüzük gibi ürünleri bolca bulmakla birlikte toptan tedarikte etme şansına sahipsiniz.
Keçiören Bölgesindeki,

19 MAYIS MAHALLESİ, 23 NİSAN MAHALLESİ, ADNAN MENDERES MAHALLESİ, AKTEPE MAHALLESİ, AŞAĞI EĞLENCE MAHALLESİ, ATAPARK MAHALLESİ, AYVALI MAHALLESİ, BADEMLİK MAHALLESİ, BAĞLARBAŞI MAHALLESİ, BAĞLUM GÜZELYURT MAHALLESİ, BASINEVLERİ MAHALLESİ, ÇALDIRAN MAHALLESİ, ÇALSEKİ MAHALLESİ, ÇİÇEKLİ MAHALLESİ, EMRAH MAHALLESİ, ESERTEPE MAHALLESİ, ETLİK MAHALLESİ, GÜÇLÜKAYA MAHALLESİ, GÜMÜŞDERE MAHALLESİ, GÜZELYURT MAHALLESİ, HASKÖY MAHALLESİ, HİSAR MAHALLESİ, İNCİRLİ MAHALLESİ, KAFKAS MAHALLESİ, KALABA MAHALLESİ, KAMİL OCAK MAHALLESİ, KANUNİ MAHALLESİ, KARAKAYA MAHALLESİ, KARARGAHTEPE MAHALLESİ, KARŞIYAKA MAHALLESİ, KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ, KÖSRELİK MAHALLESİ, KÖŞK MAHALLESİ, KUŞCAĞIZ MAHALLESİ, OSMANGAZİ MAHALLESİ, OVACIK MAHALLESİ, PINARBAŞI MAHALLESİ, SANCAKTEPE MAHALLESİ, SARIBEYLER MAHALLESİ, ŞEFKAT MAHALLESİ, ŞEHİT KUBİLAY MAHALLESİ, ŞENLİK MAHALLESİ, ŞENYUVA MAHALLESİ, TEPEBAŞI MAHALLESİ, UFUKTEPE MAHALLESİ, UYANIŞ MAHALLESİ, YAKACIK MAHALLESİ, YAYLA MAHALLESİ, YEŞİLÖZ MAHALLESİ, YEŞİLTEPE MAHALLESİ, YÜKSELTEPE MAHALLESİ
tüm mahallelerden kolyaca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara içerisinde KADSİS Atın değerlendirme noktaları içinde bulunan Coşkun Kuyumcusu, dört farklı konumda bulunan şubesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

HIZLI BAĞLANTILAR

İLETİŞİM

KAŞMİR CENTER
1.TBMM CAD.NO:8/47
ERYAMAN/ETİMESGUT/ANKARA

(0312) 557 38 38 – (0312) 327 48 48
 
Start typing to see posts you are looking for.