Edit Template

Ankara Kuyumcu - Coşkun Kuyumcu (1985)

ankara kuyumcu
eryaman mucevher

Keçiören-Ayvalı

keçiören kuyumcu

Çankaya-Türközü

çankaya kuyumcu

Sincan-Fatih

ankara mucevher

Ankara Kuyumcu, 1985 yılında kuyumculuk sektörüne başarılı bir giriş yapan Coşkun ailesinin  güvenilir hizmet ve kalite anlayışını daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren seçkin bir firmadır. Ankara Kuyumcusu, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin en doğru adresi.  

Ankara Coşkun Kuyumcu 

Ankara Kuyumcusu, kültürel değerler eşliğinde modern çizgisinden taviz vermeyen ürün tasarımlarıyla kuyumculuk sektörüne yeni estetik tasarımlar kazandırmaktadır. Ankara Kuyumcusu, şıklığı ve zarafeti vazgeçilmez gören müşterilerinin memnuniyetini ihmal etmeden istikrar içinde gelişerek bugünlere ulaşmıştır. Bu ilerieyişi en güçlü kılan şey, uzman tasarım kadrosu ve işinin ehli ustalar tarafından en kaliteli madenler kullanılarak tamamı el işçiliği ürünler ile müşterilerinin memnuniyetini ve hayranlığını artırmak olmuştur. 

Ankara Kuyumcusu, şıklığınızı tamamlayacak estetik ve eşşiz ürünlerle hem gözünüze hem de zevkinize hitap etmeyi amaçlamakta,  size sıradışı bir alışverişi deneyimi yaşatmak için kalitenin uzman işçilikle bütünleştiği modern tasarım ve koleksiyonlara imza atmaktadır. Tarzınızı yansıtırken hayal kırıklığı yaşamayacağınız ürünlerle sizi karşılamayı en önemli gaye edinen Ankara Kuyumcu, takı sanatının vazgeçilmezi olmaya aday… Kadın, erkek ve çocuklara yönelik  her yaşa hitap eden geniş bir ürün koleksiyonu sunarak bu noktadaki beklentilerinizi de önemsemektedir.

Coşkum Kuyumcusu Mağazaları

Sektörün olmazsa olmazı diyebileceğimiz doğruluk, dürüstlük ve güven gibi değerler üzerine kurulmuş Ankara Kuyumcusu, bu sektörün önceliği olan etik kurallarını benimseyişi de dikkate  şayandır. Takı, süslenme, güzel görünme insanların tarih boyunca vazgeçemediği ve üzerine çokça düşündüğü bir alandır. İşte Ankara Kuyumcusu, olarak bizler bu vazgeçilmezliği eşşiz tasarımlarımızla taçlandırıyoruz. Takı yüzyıllar boyunca süslemenin yanı sıra duygu ve hislerin sembolü olmuş ve duyguları ifade etmede en zarif tercihler arasında yerini almıştır. Bazen yüzlerce kelimeyle ifade edemediğiniz duygular bir sembolde anlamını bulabilir. Ankara Kuyumcusu, altın olsun pırlanta olsun değerli  taşların birbiriyle bütünleşmesini sağlayarak estetik anlayışınıza yeni bir pencere açmakta duygularınıza tercüman olacak orijinal tasarımları size sunmaktadır. 

Evde bulunan altınlarınızı haftanın her günü KAD-SİS Altın Değerleme Sistemi üzerinden altın hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Ankara Kuyumcu, geniş model seçeneğini sunmakla beraber  farklı beklentilere ve bütçelere de cevap vererek herkesin tercihi olma çizgisini korumaktadır. Kesenize dost bir fiyat politikasıyla  estetik ve şıklığın sahibi olmanız Ankara Kuyumcusu ile artık mümkün. Bununla birlikte satış sonrası hizmetlerini de kusursuz bir şekilde devam ettirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ankara Kuyumcu, dünyadaki takı ve mücevher trendlerini takip ederek sizi eşsiz yenilikçi tasarımlarla buluşturmayı hedefliyor…Ankara Kuyumcusu, tarihi M. Ö. 4. bin yılın sonlarına doğru Mezopotamya, Mısır ve Anadolu’da başlayan kuyumculuk sektörünün günümüzdeki en seçkin yansıması…   

HIZLI BAĞLANTILAR

İLETİŞİM

KAŞMİR CENTER
1.TBMM CAD.NO:8/47
ERYAMAN/ETİMESGUT/ANKARA

(0312) 557 38 38 – (0312) 327 48 48
 
Start typing to see posts you are looking for.