Edit Template

Eryaman Mücevher Coşkun Kuyumculuk

Eryaman-Kaşmir Avm

eryaman mucevher

Eryaman Mücevher mağazası olan Coşkun Kuyumculuk, temeli 1985 yılına dayanan köklü bir kuruluştur. Birbirinden gösterişli mücevher çeşitleriyle sevdiklerinize değer vermenin gösterişli halini sizlere sunmaktadır.  Ürünlerimizin orijinalliği, hizmet anlayışımız ve hizmet kalitemiz tartışılmaz doruklara ulaşmıştır. Özgün tasarımların zarafet adresi Coşkun Kuyumculuk, siz değerli müşterilerine kusursuz bir alışveriş imkânı sunmaktadır.

 Kuyumcu sektöründe pek çok yeniliğin öncüsü olan Eryaman Mücevher, özel anlarınızı taçlandıracak, yüzünüzü gülümsetecek ürünleri ile 36 yıldır hizmet sunmaya devam etmektedir. Müşterilerini memnun etmeyi ve beğenilerine sunacağı takıları ile hep bir adım önde olmayı hedeflemektedir. Kültürel motiflerin ürünlere yansıması ile ihtişamına bir yenisini daha ekleyen ürünlerimiz, nesilden nesile aktarılmaya devam edecektir.

Dünyadaki ilk mücevher taşı, hayvan derisi üzerine kullanılan deniz kabuğudur. Daha sonraki yıllarda metal, tahta, altın ve gümüş aksesuarlar kullanılmaya başlanmıştır. Çok eskilere dayanan mücevher, takı kullanımının evrensel niteliğini taşımaktadır. Bir nevi kültürel mirasımız olan mücevheri günümüze modernize ederek sunmaktan gurur duyan Coşkun Kuyumculuk, takı, süs kültürümüze sahip çıkmaktadır. Geçmişten günümüze miras mücevherlerimiz, zengin ürün yelpazesi ve ihtişamıyla herkesi büyülemeye devam etmektedir.

Eryaman Mücevher, titiz işçilik ve kendine özgün tasarım koleksiyonuyla zarafetinize incelik katmaya taliptir. Mücevher dünyası için girişimci ve dinamik ekibiyle her zaman dönüşüme açık, her yaşa, her tarza hitap etmeye ve ürün çeşitliliğini günden güne artırarak yoluna devam etmeyi amaç edinmiştir. Nadir bulunan değerli taşların, renklerin ve formların uyumlu birlikteliğini sunan ustalık eseri zarif, güzel ve kaliteli mücevher tasarımlarına Coşkun Kuyumculuk aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Eryaman Mücevher, değerinize şıklık katacak tasarım ürünleriyle uzun yıllardır gururla siz değerli müşterilere hizmet vermektedir. Her bir parçaya her bir detaya değen hünerli usta elleri ile ince ince dokunmuş mücevherlerimiz, günümüz mücevher fiyatlarına uygun satışa sunulmaktadır. Satın aldığınız tüm ürünlerde güven ve dürüstlüğün garantisini vermekteyiz. Satış sonrası hizmet de sizlerin yüzünüzü güldüreceğine eminiz.  

HIZLI BAĞLANTILAR

İLETİŞİM

KAŞMİR CENTER
1.TBMM CAD.NO:8/47
ERYAMAN/ETİMESGUT/ANKARA

(0312) 557 38 38 – (0312) 327 48 48
 
Start typing to see posts you are looking for.